[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1522236791664{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Seyyar kokoreç kategorisinde üretilen ve paslanmayan özellikleriyle yıllarca sorunsuz kullanılabilen kokoreç arabası çeşitleri, yeni kazanç kapınız olacaktır. Yiyecek kategorisindeki bütün arabalar ve dükkanlar, her zaman temiz ve gösterişli olmalıdır. Temizlendiği zaman parlayan bu arabalar, aynı zamanda köfte arabası olarak da tercih edilmektedir. Bu arabalar, bir adet üç tekerlekli araba, iki adet şiş, bir pişirme sacı ve bir paslanmaz baharatlıktan oluşmaktadır. Temiz güzel ve çekici tezgahlar, her zaman müşterinin ilgisini çeker. Kolay hareket eden ve pratik üretim özelliklerine sahip olan bu araba, dayanıklı metalden üretilmiştir.

Pratik Kazanç

Seyyar kategorisinde size pratik kazanç sağlayacak bu araçlar, elektrikli ve tüplü olabilecek şekilde özel imalat kategorilerine sahiptir. İsterseniz tente veya ışıklandırma da yapılabilir. Işıklandırma gece çalışanlar için oldukça kolay kullanım özelliği sunacaktır.

Lezzetli Yemekler Yapın

Bu arabalarda köfte ve kokorecin dışında, birçok ızgara çeşidi yapılabilir. Et ızgara çeşitleri için özel aparatlar bulunmaktadır. Lezzetli ve taze tavuk eti ızgara çeşitlerini de kolaylıkla bu tezgahta pişirebilirsiniz. Gece veya gündüz, günün her saatinde sizin için ciddi bir kazanç meydana getirecektir. Lezzetli ızgara yemekleriyle, müşterilerinizi her zaman için memnun edebilirsiniz. Yağmurlu veya nemli havalarda, paslanmayan ve silinebilen bu araçlar, aradığınız etkili özelliklere sahiptir. Olumsuz hava koşullarının bütün olumsuz etkilerine karşı dayanıklıdır. Paslanmaz özelliği ile yıllarca kullanabilirsiniz. Kir yapışmaz ve kiri tamamen dışarı atar. Beyaz krem temizlik maddesi ile çok daha iyi temizlenir. Seyyarlık mesleğini en iyi şekilde yapmak isteyenler için, firmamız, kolay kullanımlı seyyar tezgah çeşitlerini sizler için imal etmektedir. Kaliteli, gösterişli ve kullanışlı kokoreç arabası çeşitleriyle, istediğiniz pratik ekmek teknesine kavuşabilirsiniz. Tasarım ve dizayn özellikleri oldukça kullanışlı olan bu arabalar, uygun satış özellikleriyle satış sunulmaktadır.

[/vc_column_text][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][/vc_column][/vc_row]