[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1522236791664{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Kış aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden olan közde kestane satışı yapacak olanlar için özele ve kaliteli malzeme ile üretmekte olduğumuz közde kestane arabası müşterimizin talebine göre üretilmektedir.

Kalite Kontrol Detayı

Firmamızın özel imalatı olan közde kestane arabaları tamamen metal olma özelliğine sahiptir. Kendi ürettiğimiz bu ürünler aslında müşterilerin istek ve tercihleri doğrultusunda şekillenmektedir. Özellikle kestane arabalarında tüplü ya da elektrikli alternatifler sunuyoruz. Böylece müşterimiz için en kullanışlı ve en ideal olan kestane aracını hazırlamış oluyoruz. İmal ettiğimiz her kestane arabası mutlaka bu alanda uzman olan ekip arkadaşlarımızın denetiminden geçiyor. Böylece kalitesinden emin olduğumuz ve kusursuz bir ürünü müşterilerimi ile buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Tüm bu detaylı kontrollerden geçen közde kestane arabalarından uzun yıllar yüksek verim elde edebilirsiniz.

Işıklı Közde Kestane Aracı

Müşterinin ihtiyacını karşılayacak her türlü donanıma sahip olan seyyar tezgah üretimi yaparken ışıklı ya da ışıksız modeller de imal ediyoruz. Burada da yine müşteriden gelen talepler dikkate alınıyor. İmal ettiğimiz seyyar közde kestane arabalarının tekerlekli bir yapıya sahip olması arabanın rahatlıkla her yere taşınabilmesini kolaylaştıran en büyük özelliğidir. Bu özellik sayesinde müşterilerimiz sadece tek bir noktada olmak durumunda kalmayacaktır. Farklı renk ve özelliklere sahip olan ürünlerimiz tenteli özelliklere de sahiptir. Tente özelliği olmayan modellerimiz de yine müşterimizin isteğine bağlı olarak tenteli üretimi söz konusu olmaktadır. Yaptığımız çalışmalar ile sürekli bir büyüme göstermekte olan firmamız daha pek çok seyyar arabanın yapımında önemli bir rol üstlenmektedir. Bunun yanı sıra sadece ülkemizde değil aynı zamanda da dünya genelinde birçok noktaya da satışımız bulunuyor. Tüm bu başarının altında ise yapılan işlerdeki kalite ve özen gelmektedir. Sizler de aldığınız üründe kalite olmasını istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.

[/vc_column_text][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][/vc_column][/vc_row]