[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1522236791664{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Kaliteli bir hizmet sağlayabilmek için kaliteli araç gereç gerekmektedir. Bizler de bu noktada sizlere yardımcı olmaktayız. Son yıllarda oldukça talep gören bardak mısır için gerekli olan mısır kazanları özel imalatımızdır. Sektörde deneyimli bir ekip ile çalışmalarına devam eden firmamız yaptığı her işte müşteri odaklı hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu neden ile müşterilerin istekleri doğrultusunda ürünlerde farklılık söz konusu olabiliyor.

Kaliteli Mutfak Gereçleri

Mısır kazanlarının yanı sıra waffle makinaları da üretmekte olan firmamız bu ürünleri tasarlarken kolay kullanımı amaçlamaktadır. Müşteri çevremizi yine müşterilerimizin bizler için vermiş olduğu olumlu referanslar ile genişlettiğimiz için çalışmalarımıza büyük bir hassasiyet gösteriyoruz.

Mısır kazanları ve waffle makineleri kadar cafe ve restoranların vazgeçilmez araçlarından olan tost makinaları da firmamız tarafından üretilmektedir.

Kalite Kontrolü Yapılan Ürünler

Dilimleme makinaları ya da mısır kazanları gibi ürünler müşteriye ulaştırılmadan önce mutlaka deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından farklı kalite kontrol aşamalarından geçmektedir. Bu aşamaları başarı ile geçmeyen hiçbir araç ya da gerek müşteriye sunulmamaktadır. Bu neden ile üretimlerimizde kaliteli malzeme ve işçilikten ödün vermiyoruz. Tüm bu araçlarda artık öncelik yiyeceğin temiz bir biçimde muhafaza edilmesidir. Bu amaç doğrultusunda hazırlanmakta olan mutfak araçları müşteri tercihine göre de farklı şekillerde üretilmektedir. Bu neden ile sipariş öncesinde bizler ile iletişime geçen müşterilerimiz nasıl bir ürün istediğini tüm detayları ile bizlere anlatması gerekmektedir. İstenen detaylara göre ekibimiz tarafından aynı ürünlerin tüplü ya da elektrikli olan türleri imal edilmektedir.

Yine bu doğrultuda özellikle akşam saatlerinde fark edilirlik derecesini arttırabilmek açısından ışıklı modeller de tercih edilebilir. Tenteli tasarımlar da müşterinin arzusuna göre üretilmektedir. Satışını yaptığımız her tür ürün kendi imalatımız olduğu için uzun süreli garantisi de bulunmaktadır.[/vc_column_text][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][/vc_column][/vc_row]