[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1522236791664{padding-top: 70px !important;padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Yaz kış keyifle tüketilen sıcak ve soğuk içeceklerin satışı esnasında ürünleri muhafaza edeceğiniz araçların kalitesi de içeceklerin kalitesi kadar iyi olmalıdır.

Özel Tasarım Ürünler

Tamamı kendi imalatımız olan ürünler ile daha lezzetli içecekler elde etme imkanı bulacaksınız. Kumda kahve ya da Türk kahvesi gibi içecekler ülkemizde pek çok kişinin vazgeçemediği lezzetler arasında yer alıyor. Bu lezzetleri elde etmenizi sağlayacak olan cihazlar tamamen sizlerin isteği doğrultusunda imalat edilmektedir.

Bunun yanı sıra özellikle kış aylarının vazgeçilmesi olan Boza ve salep için de özel olarak üretilen makineler sizlerin daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sağlamanız için üretilmektedir. Bizler uzun yıllardır sektörde bulunarak başarılı çalışmalara imza atarken bu başarıda her daim müşteri memnuniyetini de ön planda tutuyoruz.

Ayrıca geleneksel biçimine uygun bir şekilde tasarlanarak üretilmekte olan Osmanlı şerbeti satışında kullanılmakta olan şerbetlik de kalitesi ile göz dolduruyor.

Tercihe Göre Üretim

Satışa sunmakta olduğumuz tüm bu ürünlerin detayları müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihlerine göre de değişiklik göstermektedir. Sipariş öncesinde istediğiniz ürünün tüplü ya da elektrikli olmasını talep edebilirsiniz. Böylece sizin için en uygun olan ürünü satın almış olursunuz. Bunun dışında ise tenteli seçenekler kadar ışıklı seçenekler de bulunuyor. Özellikle fark edilirlik bakımından ışıklı tasarımları tercih eden pek çok kişi bulunmaktadır. Bizler firma olarak uzun zamandır bu sektörde bulunmanın verdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet sağlamaktayız. Kalite ile güveni bir arada harmanlayarak üretimlerimize yansıttığımız için de müşterilerimizi her daim istediğini elde etmiş bir biçimde uğurluyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde her bir müşterimiz bizim için iyi bir referans niteliği taşıyor. Bu sayede gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında pek çok farklı cihat üretim ve satışı ile adımızdan söz ettiriyoruz.

[/vc_column_text][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][vc_separator type=”transparent” thickness=”15″][/vc_column][/vc_row]